call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
E-mail: shuangying44858@163.com
Kategorie produktů
News
Domů > Novinky > Obsah

Odpadních vod ošetření odpadních vod v různých typech zemědělských podniků

Čína na světě největší prase chov velmoci, prase průmyslu v moderního hospodářského rozvoje zaujímá stěžejní postavení, ale také přinesl velmi náročné znečištění životního prostředí problémy. Milion prasečí farmy v řadě odpadních vod hnoje je velmi velký, čistit tyto výkaly a odpadní vody je mnohem obtížnější a po dlouhodobé vypouštění normového národní odpadních vod vyžadují mnoho investic a vysoké provozní náklady, také zvýšila náklady na chov prasat.

Pokud nelze vyřešit problém fekální znečištění způsobovaného těmito produkci prasat, včas a efektivně, omezí vývoj měřítko a vzor vepřína do jisté míry, která je mnohem nebezpečnější ekologické bezpečnosti. V současné době se zvýšil výrobní zaměření na lidé jsou obecně obavy o sociální problémy.

Škody způsobené vepřín zemědělských odpadních vod

Fekální emise z farem způsobit vážné znečištění povrchových vod, podzemních vod, půdy a ovzduší, která přímo ovlivňuje zdraví lidí a neléčené výkaly obsahuje velké množství kontaminujících látek. Je-li takových organických odpadních vod je vypouštěna přímo nebo s déšť umyl do řek a jezer, velký počet spotřeba v rozpuštěného kyslíku, vody, aby voda černé vlasy páchnoucí, způsobující znečištění vody.

Fekální voda obsahuje hodně dusíku, fosforu a dalších živin je způsobeno vodou eutrofizace je jedním z důležitých důvodů, do rybnících a řekách aby organické hmoty vodní organismy citlivé na znečištění postupně umírají, v závažných případech následek ztrátu rybníků a řek rysy.

Akvakultury odpadních vod na dlouhou dobu do země, tak že podzemních vod v dusičnanového dusíku nebo dusitanů koncentrace zvýšený obsah podzemní vody rozpuštěného kyslíku snížila, toxické složky zvyšuje, což vede k zhoršení kvality vody , vážně ohrožuje kvalitu vody okolní vody. Vysoká koncentrace odpadních vod může také vést k ucpání pórů půdy za následek propustnost půdy, paropropustnost a konsolidace, salinizace, závažné snížení kvality půdy a dokonce i poškození plodin, což má za následek oříznutí růst blokován nebo zemřel.

Čištění odpadních vod vepřína

Prasata z odpadních vod je organické odpadní vody, nejlépe anaerobní fermentace, ale vyčištěné odtokové vody zatím není dosaženo nejlepší standardy, nelze vypouštět přímo, správné množství pro zemědělskou půdu, rybnících je vynikající nutriční řešení. Prasečí farma čištění odpadních vod musí být tudíž z kombinace biologie a ekologie, je nejekonomičtější a nejefektivnější chov průmyslu na podporu rozvoje nejlepším způsobem.

V současné době, metody léčby rozsáhlých prasečí farmy v tuzemsku a v zahraničí jsou převážně komplexní využití a likvidace vypouštění standardů. Je komplexní využití energie biomasy pomocí víceúrovňového vytvářet ekologické zemědělství a zajistit harmonické soužití zemědělství a životního prostředí, udržitelného rozvoje, po vybití standardy jsou víceúrovňové zpracování po koncentrační rozmezí přípustných emisí může být vypouštěna do ryb, rybníky, zemědělské půdy nebo sadů a dalších míst lze použít k maximalizaci nejvyšší možné míře snížit znečištění životního prostředí.

Předúprava metoda prasečí farmy odpadních vod

Prase polní zemědělských odpadních vod bez ohledu na to, jaký druh technologií a opatření k řešení, by měla mít určitou předčištění metodu. Použití předčištění metody snižuje zatížení odpadních vod kontaminantů v následné léčby krok zároveň zabránit velkých těles nebo trosek ve vstupu do procesu následné léčby, což mělo za následek přetížení nebo poškození zařízení pro zpracování . Pro velké částice v fekální složení prasečí farmy mohou využívat srážení, filtrace a odstředivé separace kapalina pevná technologie k dosažení předčištění, běžné mřížky, sedimentační nádrže a obrazovky jsou v této kategorii.

Srážek je jedním z nejčastěji používaných metod v čištění odpadních vod a proces sedimentace a separace nerozpuštěných látek odtéct. V současné době chovu prasat s odpadních vod na vepřín měřítko bude v podstatě v sérii s 2-3 sedimentační nádrže a fekální záležitost bude považovat filtrací, srážky a oxidativní rozklad. Kromě toho existují nějaké mechanické filtrační zařízení, včetně automatického bubnový filtr, odstředivé disk oddělovač lze použít pro chlívě fekální předčištění kroků.

Hlavní zpracování technologie akvakultury odpadních vod

1, přírodní léčba

Využití přírody (přírodní vody, půdy, atd.) na principu Buddhova splašků hrát roli. Včetně systémů zpracování půdy a vodní rostliny systémy. Běžně existují biologický rybník, zpracování půdy, Umělý mokřad léčby a tak dále.

Oxidace rybník je využívání přírodních nebo umělých rybníka k provádění biologického čištění odpadních vod. Odpadní vody v rybníce zůstat dlouhou dobu a vody mikrobiální metabolizovatelné degradaci organických znečišťujících látek, rozpuštěný kyslík prostřednictvím reoxyeration řasy fotosyntézy a rybník tvář k dosažení, může výrazně snížit organických znečišťujících látek ve vodě a k jisté míry odstranit vodu v dusíku a fosforu v krvi, ke snížení eutrofizace vody.

Umělý mokřad je metoda simulovat přirozené biodiverzity přírodních mokřadů. Je to metoda přírodní čištění vody. Je složen z vodních rostlin, rozdrcené kamenného prachu lůžek, mikrobiální složení a odpadní vody filtrace, adsorpce, výměna a dalších fyzikálních procesů a mikrobiální absorpce a degradace a jiné biologické účinky a nakonec dosáhnout účel čištění vody, to je také druh aerobního zpracování. Lze použít k odpadu nebo nečinnosti zemědělské půdy, deprese nebo rybník transformovat, ale relativně velké ploše, přetížení provozu snadno vést k zablokování.

Přírodní zpracování je méně ekonomická a méně nákladné a je úsporná a cenově dostupné pro malé podniky, kde je k dispozici odpovídající půdy.

2, umělé anaerobního zpracování

Anaerobního zpracování nebo bioplynu inženýrství od the 1950, řadu technologií úpravy byly vyvinuty, zejména pro rozvoj řady reaktorů vysoké zatížení na základě zlepšení kalu koncentrace a zdokonalené mixování odpadních kalů účinky

V současnosti domácí prase zemědělských odpadních vod se používá hlavně v procesu solidní reaktoru postel a stoupacího vedení těžební anaerobního kalu. Po anaerobní čištění odpadních vod, pokud jsou k dispozici v podmínkách půdy lze použít jako tekuté organické hnojivo na pole, ale relativně často velké emise, dopravu, aplikace není výhodné, za normálních okolností podléhá víceúrovňové aerobního zpracování po standardní vypouštění je vhodné

3, umělé aerobního zpracování

Základní princip aerobního zpracování je využívání mikroorganismů v aerobních podmínkách rozkladu organické hmoty, zatímco syntézu vlastních buněk (aktivovaného kalu), biologicky rozložitelné organické hmoty lze zcela oxiduje do jednoduché anorganické, včetně aktivovaného kalu obraťte se na oxidaci a biologických gramofonu.

4, anaerobní - aerobní léčba

Chovu prasat jsou obtížnější řešit organických odpadních vod, vzhledem k jeho velké posunutí, nízká teplota, pevné a kapalné směsi s odpadní vodou, obsah organické hmoty je vysoká, obsah dusíku a fosforu je bohatá a snadno se demontuje, jednoduché použití fyzikálních, chemických nebo biologických metod jsou obtížné pro splnění emisních požadavků.

Anaerobní způsob zatížení BSK (biologická spotřeba kyslíku), aerobní BSK zatížení je malá, v procesu anaerobní čištění odpadních vod, Vyčištěná voda má stále určité vůně, indikátory, které nesplňují nutně národní emisní normy

Obecně platí je nezbytné přijmout kombinací různých metod zpracování, často za použití aerobní dočištění (oxidace rybník, atd.) jako anaerobní léčba sekundární čištění, který je v současné době co do činění s vysokou koncentrací organických odpadních vod dobrým způsobem, je to také metodu úpravy odpadních vod používané v mnoha farmách měřítku.

Po zpracování odpadních vod lze v podstatě splňovat národní emisní normy, ale závěrečná generál nastaveny do rybníků, na jedné straně přes rybník hrát roli další oxidaci rybník, zatímco řasy reoxidace zlepšit rozpuštěného kyslíku obsah, prosazovat fytoplanktonu, růst zvířat a ryb, vznik dusíku, fosforu - řasy - ryby biologické řetězu, snížit znečištění životního prostředí dusíku a fosforu.

Akvakultury odpadních vod jako systematické projekt, musí dodržovat ekologické principy, v kombinaci s řadou léčebných metod tvoří komplexní vědecké použití, k účinnému dosažení standardní léčbu po použití vody farma prasat, chovné prostředí a snížit ohrožení okolního prostředí.


Kontaktujte nás
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist. Zibo, Shandong, Čína
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd