call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
E-mail: shuangying44858@163.com
Kategorie produktů
News
Domů > Novinky > Obsah

Role průmyslové sulfát hliníku v papírenství a jeho Příprava

Role průmyslové sulfát hliníku v papírenství a jeho Příprava

Velikosti běžně používají průmyslové sulfát hliníku (také známý jako kamenec nebo bauxit) jako sraženina, hlavní chemické složení je 14 ~ 18 Křišťálová voda s průmyslové hliníkové síran, obsah Al2O3 od 14 do 15 %. Průmyslové sulfát hliníku je snadné rozpuštění, roztok je kyselý, žíravé. Bauxit obsahuje nečistoty by nemělo být příliš mnoho, zejména železa soli nesmí být příliš vysoká, jinak to bude Kalafuna guma, barvivo chemický účinek, ovlivňují barvu papíru.

Kvalita bauxit je: množství oxidu hlinitého je víc než 15,7 %, obsah oxidu železa je méně než 0,7 %, obsah vody nerozpustný je méně než 0,3 %, bez volné kyseliny sírové.

Bauxit v papírenském velkou roli, především potřebu velikosti, zatímco je také spokojena s jinými požadavky papíru. Bauxit je kyselá, přidejte že více bauxit přímo ovlivní změny pH Internet v suspenzi. Přestože papír je nyní neutrální nebo zásadité změnit, průmyslové sulfát hliníku ale roli bauxit v novinách nelze ignorovat.

Výsledky ukazují, že potenciální δ lze ovládat nastavením hodnoty pH na internetu, která může účinně zlepšit rychlost filtrace vody a míra udržení Internetu kejdy a můžete účinně řídit bariéru pryskyřice s mastek. Odpovídající zvýšení množství bauxitu se sníží hodnota pH suspenze, ale také účinně snižují přilnavost buničiny a snížit tlak způsobený stisknutím role papíru. Obvykle vyjadřuje jako vlna zmenšování papíru po dlouhou dobu, může být vhodné zvýšit množství bauxit. Ale množství bauxit ovládacímu prvku správně, je-li příliš mnoho, množství nejen způsobit odpad, ale také papíru ostrý. A vést ke korozi papíru strojních částí a net, hromadné ztráty. Tedy množství bauxit je zpravidla projektově řízený, řízením pH 4,7 až 5,5.

Způsob rozpouštění bauxit je hot rozpouštění a rozpouštění studené. První je ohřívána topení pro urychlení rozpouštění hliníku; Ta je cyklus oxidu hlinitého ve vodném roztoku k urychlení šíření a rozpouštění. Ve srovnání s metodou horké taveniny, řešení má výhody ukládání páry a zlepšit životní prostředí současné vynález, a je to lepší rozpouštění metoda.

(1) chladné řešení metoda

Studené, tavící zařízení především rozpuštění nádrže, oběhové čerpadlo a střední tank. Rozpuštění nádrž dole kužel, vysoká s filtrační desky, horní část nádrže s nákladem do trubice. Rozpuštěný roztok přes filtr desce do středního tanku a pak poslán zpět do nádrže oběhové čerpadlo. Metoda operace rozpuštění je: do rozpuštěného nádrže přidáním určité množství vody, průmyslové sulfát hliníku otevřené pět čerpadlo a pak do procesu vyžaduje určité množství bauxit (průmyslové hliníkové síran), po určité době čas, zkontrolujte, zda rozpuštěného, zrušenou stanovení koncentrace a re-upravit podle požadavků procesu a konečně zastavit cyklus, kapalina poslal do fondu úložiště.

(2) tavná metoda

Tepelné rozpuštění je tradiční metodou rozpouštění, především pro malé rostliny, obvykle není třeba oběhovým čerpadlem, je metoda operace: první bauxit do nádrže, přidejte vhodné vody (o výši bauxit 18 ~ 20 krát) a pak přímo prostřednictvím parní vaření (nejlépe s míchání). Po 20 až 30 minut dokud řešení bylo zcela transparentní zastavit páru, nechte ji stát stále jasné, chlazení až 35 ℃, nebo tak a pak filtrován do akumulační nádrže.

Koncentrace roztoku oxidu hlinitého je asi 2 až 3" být, a relativní hustoty je 1,02 až 1,03, což je přibližně 6 až 8 g/l Al2O3.

Bauxit závisí na výši kalafuny, jakož i výrobu vody. Pro výši Kalafuna, zpravidla 2 až 3 krát. Například produkce tvrdosti vody, průmyslové sulfát hliníku nejen ke zvýšení množství bauxit a nejlepší využití kyselých bauxit. Tedy skutečné produkce, množství bauxit někdy dosáhl výše kalafuny 4 až 5 krát.


Kontaktujte nás
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist. Zibo, Shandong, Čína
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd