call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
E-mail: shuangying44858@163.com
Kategorie produktů
News
Domů > Novinky > Obsah

Analýza trhu průmyslových sulfát hliníku průmyslu

Analýza trhu průmyslových sulfát hliníku průmyslu

Čínské průmyslové hliníkové síran trh byla v odpovídajících nerovnováhu mezi nabídky a poptávky, bylo zachovat nadměrné, situace na trhu není optimistická. Analýza důvodů, který je především následující:

1, čínské průmyslové sulfát hliníku průmysl je stále ještě není dostatečně zralý. Ať je to technologie výroby, úroveň zařízení nebo rozsahu výroby, jakosti produktů, oproti zahraničním podnikům, pokročilé ještě velké mezery. Ve spojení s hodně podniků v plánování a navrhování není pozorný k případu slepé investic, snadno způsobit celkovou úroveň průmyslové sulfát hliníku produktů snížen.

2, jediný výrobek, nové možnosti vývoje produktu je slabý, trh byl v stavu nadměrné sytosti. Nyní Číny průmyslové sulfát hliníku výrobní podniky, pouze malý počet podniků mohou produkovat některé řady produktů a speciální výrobky, většina firem stále vedou pouze jednotlivé produkty průmyslové sulfát hliníku. A většina domácích produktů, obsah aktivního oxidu hlinitého je nízká, produkce vynikajících výrobků příliš málo podniků, spolu s vliv zdrojů, produkt nečistoty příliš mnoho, jeho struktura odrůda je obtížné vyhovět potřebám domácích a zahraniční trhy, zejména vysocehlinitých produkty a komedie a produkty.

3, objemu produkce je malé, chudé ekonomickou efektivitu. V Číně více než 190 podniky na výrobu průmyslové hliníkové síran na jedné straně můžete vidět mnoho výrobců surovin soběstačnosti, správu je bohatá, stabilitu trhu a dobré účinnosti; druhé straně, existuje více výrobců kvůli zhoršené podmínky na trhu, na blind výroby a prodeje, což má za následek nerovnoměrné trhu konkurenceschopnost.

V posledních letech se na trhu průmyslové hliníkové síran, protože růst výstupu je příliš rychle, při podávání namířeny, což na celkovém trhu tak dlouho jako nerovnováha poptávky a nabídky. Tuto situaci zlepšit stávající výrobní podniky musí provádět průmyslové reformy a rozvoje by měla zaměření na inovace, podle aktuální tržní podmínky pro produkci, může rozšířit ne slepě zátěž trhu, zatímco ostatní malá podniky by neměly nadále slepě uveden do výroby.

Analýza z Číny průmyslové hliníkové síran průmyslu na trhu v posledních letech, fenomén nadměrná nabídka zůstává tlak trhu, chtějí zlepšit tuto situaci, třeba provádíme průmyslové reformy.


Kontaktujte nás
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist. Zibo, Shandong, Čína
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd