call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
E-mail: shuangying44858@163.com
Kategorie produktů
News
Domů > Novinky > Obsah

Úvod a proces Hotel Catering čištění odpadních vod

Úvod a proces Hotel Catering čištění odpadních vod

Tyto jsou stejné jako "

Existuje několik způsobů, jak definovat definice potravin a nápojů odpadu: jeden se odkazuje na potravinářském a nápojovém průmyslu a v jídelně a produkce odpadu zbytky a odpad, říká se že restaurací, ČOV hotely a jiné potraviny průmyslové emise oil.潲 vody, včetně vody rýže, rýže polévka, zbytky, fishbone, kostní reziduí, meloun a tak dále. Podle statistiky, pouze více než 100 velkých a středně velké město pohostinské, denní množství odpadních vod je blízko k t 300 milionů, pokud nejsou řešeny způsobí velké znečištění.

Za prvé charakteristiky potravin odpadů

Hlavní součástí potravin a nápojů odpad jsou zbývající jídlo a voda, škrob, potravinové vlákniny, živočišný tuk a jiných organických látek jako hlavní složku, vysoký obsah živin, vysoký obsah vody, čištění odpadních vod vysoké hladiny tuku a soli, zkáze kvašené vůni The Pokud sbíráte spolu úklid, přeprava a likvidace, vážně vliv městského prostředí a domácí život, bude také ovlivňují konečnou likvidaci domácího odpadu účinek. Kromě toho potravinový odpad obsahuje velké množství organické hmoty, její výživa je komplexní a bohaté, jako vhodná léčba technologie, můžete provést potravin a nápojů, ztrácet se plně "zdrojů".

Druhé, čištění odpadních vod potravin

Existují dva způsoby, jak se vypořádat s plýtvání potravinami:

① využívání chemických reakcí, přidáním chemických látek v odpadních vodách v rozkladu organických pohřbil léčby a záleží, čištění odpadních vod. Výhodou této metody je jednoduché, efektivní, nevýhodou je, že velké množství užitečných odpad odpad odpad, a je pravděpodobné, že způsobit sekundární znečištění.

② potravinový odpad

Voda přes sérii ošetření zpracuje do organické hnojivo pro zemědělskou produkci. Tato metoda je v souladu s neškodný, snížené, zdroje orientovaný přístup, nedostatky náklady vysoké zpracování, dlouhá produkce odpadních vod cyklu, ekonomickou efektivitu není zřejmý. V současné době druhá metoda se používá pro čištění odpadních vod potravin a nápojů. Po odběru potravinářských odpadních vod projít první separace kapalina-pevná látka. Pro kapalné části první separace oleje a vody, oddělení recyklace odpadního oleje, vody a pak následná léčba. Jako organický obsah potravin a nápojů odpadní vody je vysoká, pevná část separace kapalina pevná kompostuje. Kompostování produkty se obecně používají jako organické hnojivo pro zemědělskou produkci.


Kontaktujte nás
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist. Zibo, Shandong, Čína
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd