call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
E-mail: shuangying44858@163.com
Kategorie produktů
News
Domů > Novinky > Obsah

Hliníkové SulfateThe hlavní účel

Sulfát hliníku (chemickým vzorcem Al2 (SO4) 3, typ 342.15), bílý orthorombickou krystalický prášek, hustota 1,69 g/mL (25 ° c). V papírenském průmyslu jako lepidlo kalafuny, vosková emulze a další sloučeniny sraženina, odpadních vod Vločkovač, ale také pro pěnový hasicí přístroj, výroba kamence, hliníkové bílé surovin, ropy, bělení, deodorant, nějaký lék raw materiály a tak dále. Ale také výroba umělých drahokamů a vyšší Kamenec amonný.

Asi 50 % z celkové produkce sulfát hliníku je první hlavní využití papíru, druhé největší využití v pitné vody, užitkové vody a čištění průmyslových odpadních vod udělat flokulanty, představují asi 40 % celkové produkce sulfát hliníku. Sulfát hliníku je přidán k tomuto typu vody, to může produkovat koloidní vločky hydroxid hlinitý, které mohou absorbovat a vysrážet bakterie, koloidů a jiných nerozpustných látek a mohou kontrolu barvu a chuť vody v pití vod.

Za prvé, fyzikální vlastnosti

Průmyslové výrobky jsou šedé, šupinatá, granulované nebo masivní, s nízkou železa soli se světle zelenou, a kvůli levné železa sůl se oxiduje a povrchu žlutá. Surový produkt je struktura bílé jemné křišťálové.

Snadno rozpustný ve vodě, sulfát hliníku v čistě kyselina sírová, kyselina nemůže (ale soužití), rozpustí v roztoku kyseliny sírové a kyseliny sírové rozpuštěné ve vodě, tak rozpustnost síranu hliníku v kyselině sírové je rozpustnost síranu hliníku ve vodě.

Neexistují žádné vody a octadecahydrate. Bezvodý je bezbarvý, orthorombickou krystal. Rozpustný ve vodě, vodný roztok byl kyselý, mírně rozpustný v ethanolu. Rozpustnost ve vodě se zvyšuje s rostoucí teplotou. Hydrát oktadecyl (Al2 · (SO4) 3 · 18H2O) je bezbarvá monoclinic krystal. Rozpustný ve vodě, nerozpustný v ethanolu. Vodný roztok je kyselou hydrolýzou.

Druhý chemická podstata

Není snadné počasí a ztratit křišťálové vody, poměrně stabilní, vytápění bude dehydratovaná, vysoké teploty se rozložit na oxidy hliníku a síry. Zahřeje na 770 ℃ začaly rozpadat na oxid hlinitý, oxid sírový, oxid siřičitý a vodní páry. Rozpustný ve vodě, kyselinám a zásadám, nerozpustný v ethanolu. Vodný roztok je kyselý. Hydrolýzou vzniká hydroxid hlinitý. Vodný roztok může vařit po dlouhou dobu vyrábět základní sulfát hliníku. Non toxické, prach může stimulovat oči. Hydrolyzátu má základní sůl a sraženina hydroxidu hliníku. Snadno v kombinaci s draslíku, sodíku, amonná sůl k formě kamence, například draslíku hliníkové draselný kAl (SO4) 2 · 12H2O. při zahřátí hydrát, to násilně se zvětší a stává se houba, a při zahřátí do červena, je rozložit na oxid sírový a oxidu hlinitého.

Třetí, hlavní účel

Používá jako efektivní crosslinking agent pro zvířecí lepidla a může zlepšit viskozita živočišného lepidla. Také se používá jako močovina tužidlo tužidlo, 20 % vodný roztok vytvrzování rychleji.

Papírenský průmysl jako Kalafuna lepidlo, vosková emulze a další sloučeniny sraženina, úprava vody pro flokulanty, ale také pro pěnový hasicí přístroj, výroba kamence, hliníkové bílé surovin, olej bělení, deodorant, některé léky RAW materiály a tak dále. Ale také výroba umělých drahokamů a vyšší Kamenec amonný. Arsenu obsah ne více než 5mg/kg produktů lze použít pro vodu léčby Vločkovač.

1. papírenský průmysl používá jako agent změny velikosti papíru ke zvýšení papíru vodu, nepropustnost;

2. rozpuštěný ve vodě může učinit vody v malých částicích a přírodní částice zhuštěné do velké kusy floc, a tedy odstraněny z vody, se používá jako koagulantů voda a odpadní vody;

3. používá se jako zakalené vody pro čištění agent, používá také jako sraženina, hoření, výplň a tak dále. V kosmetice se používá jako antiperspirant kosmetických surovin (adstringentní);

4. požární průmyslu, s jedlou sodou, pěnění agenta skládá z pěnové hasicí agenta;

5. Analýza činidla, říká jízlivý, opalovací agent, decolorizer olej, dřevo;

6. albumin pasterizace stabilizátor (včetně tekuté či zmrazené celé vejce, bílkovin nebo vaječný žloutek);

7. lze použít jako suroviny pro výrobu umělých drahokamů a vyšší amonný Kamenec, jiné aluminates;

8. v palivo průmyslu, ve výrobě chrome žluté a jezero barviva jako sraženina, zatímco roli stanovení a plnění agent.


Kontaktujte nás
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist. Zibo, Shandong, Čína
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd