call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
E-mail: shuangying44858@163.com
Kategorie produktů
News
Domů > Novinky > Obsah

Kolik toho víte o chemických odpadních vod?

Kolik toho víte o chemických odpadních vod?

Chemické čistírny se vztahuje na produkci odpadních vod v procesu výroby chemických výrobků, například výrobu ethylenu, polyethylenu, gumy, polyesteru, methanol, ethylenglykol, olejové nádrže oblasti, vzduchu separační stanice a jiné oleje odpadních vod biochemické léčbu, generál může dosáhnout národní sekundární emisní normy, je kvůli nedostatku vodních zdrojů, nutnost splnění emisní normy vody a pak dále po léčbě, k požadavkům na průmyslové doplnění a opakované použití.

Chemické závody jako uživatelů velké vody, roční spotřeba pitné vody je obecně miliony kubických metrů, Recyklace vody je nízký, zatímco odpadních vod z miliony kubických metrů, nejen spoustu vodních zdrojů, ale také způsobit znečištění životního prostředí, Odpadních vod a vodních zdrojů nedostatek představuje hrozbu pro produkci těchto uživatelů velké průmyslové vody. K udržení trvale udržitelného rozvoje podniků a plýtvání vodních zdrojů, snížit výrobní náklady a zlepšit hospodářské a sociální přínosy podniků. Třeba na hluboké čištění chemických odpadních vod (tři léčby), jako cirkulující vody nebo energie odsolování vody doplnění, dosáhnout opětovné použití odpadních vod.

Nečistoty ve vodě především nerozpustných částic a jemných vlněných vláken, použití principu mechanické filtrace, využívání mikroporézní filtrační technologie odstranění nečistot. PLC nebo časové relé ovládání filtru zařízení pracovní podmínky, k dosažení automatické Zpětné promývání automatický provoz čistírny odpadních vod, pro zvýšení čerpadla poskytnout nezbytné vody hlavou, vodu přímo do výrobního systému.

Analýza hlavních charakteristik chemických odpadních vod:

1, chemické čistírny složení je složitý, materiál reakce je často látky, rozpouštědla nebo kruhovou strukturu látky, zvyšuje obtížnost odpadních vod;

2, odpadní voda obsahuje velké množství znečišťujících látek, především v důsledku neúplné reakce surovin a surovin nebo výroby pomocí velké množství rozpouštědel způsobil.

3, toxických a nebezpečných látek, jemných chemických odpadních vod v mnoha organických znečišťujících látek jsou toxické a škodlivé mikroorganismy, jako jsou halogenové sloučeniny, dusíkaté sloučeniny, odpadních vod s rolí dezinfekční dispergátor nebo povrchově aktivní látky;

4, biologicky rozložitelné látky více, B než C nízká, biologicky chudý;

Odpadních vod – vlastnosti

Odpadních vod vznikajících ve výrobním procesu chemických výrobků se vyznačuje vysoce výtlačné, vysoká toxicita, vysoké organické hmoty koncentrace, vysoký obsah soli, barvy high color a vysokým obsahem žáruvzdorné sloučeniny, a léčba je obtížná, ale odpadní voda obsahuje také mnoho dostupných zdrojů a membránové technologie jako high-tech v oblasti chemické výroby a zpracování, čistírny odpadních vod úspor energie a čistší produkce a tak hrají důležitou roli.


Kontaktujte nás
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist. Zibo, Shandong, Čína
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd