call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
E-mail: shuangying44858@163.com
Kategorie produktů
News
Domů > Novinky > Obsah

Barvení odpadních vod léčby odpadních žluté příčiny

Barvení a tisk průmyslu odpadních vod, je-li kanalizace po úpravě biochemických, využití síran železnatý a tekutý louh, proč léčba vodou po barva je světle žlutý? Stejně jako tento fenomén je obecně z jakých důvodů, jaká metoda má být použita se s ní vyrovnat? Následující analýza s vámi na tisk a barvení odpadních vod po žluté důvod.

Léčba barvení odpadních vod síran železnatý

Tisk a barvení odpadních vod je běžné v obsah organické hmoty, barevnou hloubku, alkalické a tak dále. Pokud je ošetřen síran železnatý a tekuté alkalických poté, co bude žlutý tam jsou dvě možnosti, jedna z tisku a barvení odpadních vod není vysráží v některých anorganických iontů kovů, druhá je barva organické hmoty; Odstranění anorganických iontů lze použít k úpravě alkalických odpadních vod přidání sulfidu sodného a tak dále pro vysrážení anorganických iontů. Pokud organických látek přítomných v tisku a barvení odpadní barvy objeví bleděžlutý, je nutno zvážit pokročilé oxidaci nebo adsorpce.

Pro původní barvu v odpadních vodách je žlutá, s železných železa po slábnutí barev a důvody pro vznik žluté mohou být také druh anti-barva fenomén, a použití a některé reaktivní barviva k přední barva odstraněna , následuje a původní odpadních vod podobné barvě, takže většina barvení a tisk proces čistírny odpadních vod bude biochemické léčby.

Poslední kontakt s barvení rostlinné odpadní odbarvování, využívání železnatý, hydroxid sodný a poly chlorid hlinitý, po léčbě část červené nebo který nelze odstranit, odpadních vod léčby PH hodnotu 8, proč nelze odebrat součást červené , zda zvážit nahrazení jinými léky? Zde jsme udělali analýzu na základě problému.

Síran železnatý dávkování metoda a hodnota PH

Použití síranu železnatého na červenou, zelenou odpadních vod účinek bude horší, ale tak dlouho, jako odpovídající reakce, které podmínky může být také obecně snížena na emisní normy barvy. V tomto scénáři jsou provedeny následující doporučení:

1, hydroxidu sodného, který je přidán do přední, zadní a železných, plus přidané po PH zůstala na 9 nebo tak nějak. Po přidání hydroxidu sodného, pH může dosáhnout více než 12, za silné alkalické podmínky mohou zničit některé z molekulární struktura barevných skupin, obtížné řešit barevné skupiny do snadné se vypořádat s barevných skupin. A pak na počátku reakce s železných kovů PH bude 11 nebo tak, železných kovů v hodnotě PH 11 nebo více efektu bělení bude lepší než pH 8, nebo tak, odpadních vod zejména část obtížné řešit barevné skupiny .

2, hydroxidu sodného do vápna, zároveň snižuje náklady na léčiva také má za následek zvýšení léčebného účinku.


Kontaktujte nás
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist. Zibo, Shandong, Čína
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd